Jsi tady : Hlavní stránka  » Nabídka  » Stezka zdraví

Stezka zdraví

Překážky na přeskakování

Překážky na přeskakování jsou zručnostním prvkem, který napomáhá rozvíjet pohybovou kondici při hře. V klasické kolekci jsou na výběr dvě verze: borovicové dřevo lepené a lité.

50001C Překážky na přeskakování
Kladina

Kladina patří mezi zručnostní prvky, které napomáhají celkové pohybové koordinaci. V klasické kolekci jsou na výběr dvě verze: borovicové dřevo lepené a lité.

50002C Kladina
Sloupky ke slalomu

Běh mezi sloupky je skvělým cvičením posilujícím celkovou fyzickou kondici.

50003 Sloupky ke slalomu
Souprava na přitahování

Souprava se skládá ze tří pvků, je to jedno z nejstarších a nejoblíbenějších cviků, které zajišťují správné držení těla.

50005 Souprava na přitahování
Horizontální žebřík

Cvičení na tomto žebříku dokonale napomáhá celkovému fyzickému rozvoji. Umožňuje pohyb z jednoho konce na druhý a současně vykonávat rúzné cviky v převisu.

50006 Horizontální žebřík
Souprava Leh-sed

Souprava Leh-sed se skládá z vodorovné nosné tyče, na kterou usedne cvičící a trubky, pod kterou se upevní nohy. Cviky je možno provádět vsedě nebo vleže. V klasické kolekci je...

50008C Souprava Leh-sed
Bradla

Cviky velmi dobře působí na rovnováhu.

50009 Bradla
Pohyblivý most

Pohyblivý most je žádaným doplňkem hřišť. Díky němu procvičujeme pohybovou koordinaci. Konstrukce je vyrobena z pozinkované oceli modré barvy.

50010M Pohyblivý most
Souprava na kliky

Souprava na kliky je žádaným zručnostním prvkem, který procvičuje břišní svaly. Klasická kolekce je ve dvou variantách - z lepeného borovicového dřeva nebo z litého.

50011C Souprava na kliky
Sloupky na cvičení obratnosti

Úkolem cvičicího je přejít po talířkách upevněných na sloupcích. Tento slalom podporuje hbitnost, rovnováhu, pohybovou koordinací a celkový tělesný rozvoj.

50014 Sloupky na cvičení obratnosti