Jsi tady : Hlavní stránka  » Nabídka  » Kolotoče

Kolotoče

Tornádo průměr 1,4 m, tři sedadla

Kolotoč Tornádo se třemi sedátky dovoluje dětem zažít fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku, který je pravidelně umísťován na dětských hřištích.

0144-1 Tornádo průměr 1,4 m, tři sedadla
Tornádo průměr 1,6 m, čtyři sedadla

Kolotoč Tornádo se čtyřmi sedátky dovoluje dětem zažít fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku, který je pravidelně umísťován na dětských hřištích.

0144-4 Tornádo průměr 1,6 m, čtyři sedadla
Kolotoč Cyklóna průměr 1,4 m, tři sedadla

Kolotoč Cyklóna se třemi sedátky dovoluje dětem zažít fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku, který je pravidelně umísťován na dětských hřištích.

0244-1 Kolotoč Cyklóna průměr 1,4 m, tři sedadla
Kolotoč Cyklóna průměr 1,4 m, čtyři sedadla

Kolotoč Cyklóna se čtyřmi sedátky dovoluje dětem zažít fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku, který je pravidelně umísťován na dětských hřištích.

0244-2 Kolotoč Cyklóna průměr 1,4 m, čtyři...
Kolotoč Cyklóna průměr 1,6 m, čtyři sedadla

Kolotoč Cyklóna se čtyřmi sedátky dovoluje dětem zažít fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku, který je pravidelně umísťován na dětských hřištích.

0244-4 Kolotoč Cyklóna průměr 1,6 m, čtyři...
Kolotoč Hurikán

Kolotoč Hurikán ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0322 Kolotoč Hurikán
Kolotoč Tajfun

Kolotoč Tajfun dovoluje dětem zažít fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku, který je pravidelně umísťován na dětských hřištích.

0330 Kolotoč Tajfun
Kolotoč Piruet

Kolotoč Piruet ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0420 Kolotoč Piruet
Trojramenný kolotoč s deskou

Trojramenný kolotoč s deskou ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0473 Trojramenný kolotoč s deskou
Čtyřramenný kolotoč s deskou

Čtyřramenný kolotoč s deskou ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0474 Čtyřramenný kolotoč s deskou
Trojramenný kolotoč

Trojramenný kolotoč ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0483 Trojramenný kolotoč
Čtyřramenný kolotoč

Čtyřramenný kolotoč ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0484 Čtyřramenný kolotoč
Kolotoč Talířek

Kolotoč Talířek ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0530 Kolotoč Talířek
Sloupový kolotoč se dvěma držadly

Sloupový kolotoč se dvěma držadly ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0712 Sloupový kolotoč se dvěma držadly
Sloupový kolotoč se třemi držadly

Sloupový kolotoč se třemi držadly ukazuje praktické použití fyzikálních zákonů. Je to jeden z prvků, který se objevuje na každém dětském hřišti.

0713 Sloupový kolotoč se třemi držadly
Kolotoč Tornádo II

Kolotoč Tornádo dovoluje dětem poznávat fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku na všeho druhu hřištích.

10094 Kolotoč Tornádo II
kolotoč Hurikán II

Kolotoč Hurikán dovoluje dětem poznávat fyzikální zákony v praxi. Je příkladem dynamického prvku na všeho druhu hřištích.

10095 kolotoč Hurikán II