Jsi tady : Hlavní stránka  » Další služby  » Montáž

Montáž

Malá architektura, obrovské vyhlídky do budoucna
anebo
jak postavit perfektní dětské hřiště


montaż place zabaw Zkušenost - Firma Saternus už přes 16 let se zabývá montáží hracích prvků. Zároveň pro tyto prvky připravujeme povrchy. Za tímto účelem používáme speciální stavební stroje. Výstavby provádějí odborné čety.

Shoda s normami PN - EN - 1176 - 7 - bezpečnost a shoda se Stavebním zákonem a předpisy spojenými s certifikací jsou pro nás velmi důležité.

Komplexnost - našim cílem je poskytovat zákazníkům profesionální a komplexní služby, které umožňují předání dětského hřiště 1-4 dny od zahájení prací (záleží na počtu prvků a požadovaném podloží).

Profesionalita - pokud se rozhodnete využít montážních služeb firmy Saternus, získáte jistotu, že prvky budou instalovány ve shodě s pokyny výrobce a návodem k montáži. Je nutné si pamatovat, že nesprávně provedená montáž nebo instalacje a nedodržování předpisů týkajících se bezpečnostních zón a dopadových ploch může způsobovat nebezpečí úrazů. Kromě toho špatně provedená montáž může způsobovat mnohem rychlejší opotřebování prvků a ztrátu záruky.

Bezpečnost - správně provedená montáž a rychlé předání dětského hřiště jsou naše priority. Prodlužující se montáž, nezajištěné místo stavby, nepřipravené dopadové plochy mohou by mohly způsobovat nebezpečí pro přirozeně zvědavé děti.

Kontaktní údaje (montáž):
MARIUSZ ŁAGOWSKI,
telefonní číslo: +48 32 / 249 – 54 – 55