Jsi tady : Hlavní stránka  » proč Saternus

O nás

Malá architektura, velké možnosti – najdi v sobě dítě!


Firma „Saternus” působí na trhu dětských hřišť od roku 1993, kdy jsme jako malá rodinná firma začali působit na lokálním trhu Slezska. Firmu založila paní Krystyna Bielak. V dnšení době Saternus zaměstnává okolo 100 pracovníků a realizuje tak objednávky na území České republiky, Slovenska, Polska a jiných států Evropské unie.

Naším hlavním cílem je profesionální a komplexní návrh dětských hřišť. Nabízíme proto projekční služby, funkční využití veřejných ploch, montáž a servis. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že spokojenost zákazníka je základní podmínkou úspěšného působení a dalšího rozvoje firmy. Proto je pro nás prioritou zjišťování potřeb zákazníků a realizace služeb na vysoké úrovni.

Jsme hrdi na to, že jsme se mohli podílet na výstavbě mnoha dětských hřišť v Polsku. Dodržujeme bezpečnostní standardy a kvalitu a aktivně se podílíme na dalším vývoji v oboru. Víme, že nasím hlavním úkolem je bezpečná a radostná zábava dětí a mládeže, a proto při své práci vyvíjeme veškerou energií, abychom si zasloužili Vaši důvěru.

Krystyna Bielak
Zbigniew Bielak